‘Tapë’ në timon/ Përplasi 47-vjeçaren dhe u largua, arrestohet shoferi në Tiranë

0
50
Gjigandi

Një person është arrestuar në Tiranë, pasi ka aksidentuar një 47-vjeçare.

Mësohet se shtetasi me iniciale E.Ll pasi aksidentuar të re është larguar nga vendi i aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Ll., banues në Tiranë, pasi në rrugën dytësore Tiranë-Vorë, duke drejtuar automjetin në gjendje të dehur, ka aksidentuar shtetasen B. H., 47 vjeçe, dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Më pas, në afërsi të mbikalimit të Rinasit, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin E. M. Pas ndalimit nga Policia rezultoi se shtetasi E. Ll. e drejtonte automjetin, në gjendje të dehur.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu