Ballina Etiketimet Lajme

Etiketim: Lajme

Trafik ilaçesh? SPAK nuk i ndahet mjekut, do ta “gropos” me...

0
Media dhe institucionet e dejtësisë po përdoren për të goditur figura në vend. Rasti më flagrant lidhet me mjekun Edvin Prifit i cili është...

Statistikat/ 44% e të punësuarve në bujqësi e peshkim, 90% nuk...

0
INSTAT raportoi se gjatë vitit 2021 ishin të punësuar në të gjithë vendin 1,248,749 persona sipas të dhënave që u grumbulluan nga Anketa e...

“Ishte e poshtër! Berisha po e fut Bardhin në hasmëri, ku...

0
Roland Bejko anëtar i PD ka komentuar në MCN TV deklaratën e Sali Berishës ditën e sotme në konferencë për media. Për Bejkon kërkesa...

Conte mohon thashethemet: Unë te PSG? Lajme të rreme, ka nga...

0
Antonio Conte thërret në ndihmë mjedisin e "Spurs". E dëshiron kompakt përballë thashethemeve që prej ditësh ndjekin njëri-tjetrin për transferimin e tij të mundshëm...

Rama i prerë: Me Butrintin do bëhet siç duam ne!

0
Kryeministri Edi Rama këtë të enjte në seancën plenare pohoi për herë të parë se në lidhje me Butrintin do vendosi vetëm mazhoranca. Rama ndër...

Drejtori Admir Abrija dhe Imam Kalaja, i bashkohen këmbëkryq besimtarëve mysliman...

0
Një muaj i begatë ka filluar ditën e sotme për të gjithë besimtarët myslimanë. Prej mëngjesit të kësaj të shtune, dhe përgjatë një muaji...

Nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00, gjobiten me nga 1 milionë...

0
Dy bar- restorante dhe një lokal në Vlorë e Sarandë janë gjobitur pasi nuk ndaluan muzikën pas orës 20:00. Uniformat blu njoftojnë se gjobat...

Dyshohet se bashkë me të dërguarin e “Ndragheta”-s bleu 20 kg...

0
Zbardhen detaje të reja nga dosja e Ardian Çekinit në Elbasan, i cili u arrestua gjatë operacionit ndërkombëtar të kokainës i zhvilluar mes Shqipërisë,...

Ndalimi i hapjes së lokaleve të natës, Lleshaj: Virusi po merr...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe drejtuesë të Policisë së Shtetit kanë vijuar me inspektimet, kësaj radhe në ‘’Tiranën e Re’’ për masat parandaluese...

Ndërron jetë shqiptarja në Greqi, vuloset arkivoli

0
Ka shkuar në 199 numri i viktimave nga Covid-19 në Greqi. Mësohet se viktima e fundit është një grua 88-vjeçare me shtetësi shqiptare. Autoritet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24