22.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Lajmi

Etiketim: Lajmi

Lajmi i vdekjes së tij mori dhenë, frenon mjeku që po...

0
Mino Raiola ndodhet në spital në gjendje shumë të rëndë dhe po lufton për jetën. Pasi lajmit të ndarjes nga jeta të tij, që...

Lajmi i largimit të një numri kaq të madh i mjekëve...

0
Mjekët në Kosovë nuk e kanë pasur një trajtim dinjëtoz në radhë të parë sa i përket pozitës materiale të tyre.Studimet në fushën e...

Skandali i pulave të ngordhura! Në hetim firmat dhe institucionet, përse...

0
Procesi hetimor ndaj ngordhjes masive të pulave në Durrës, ka nisur ndaj komunikimeve zyrtare mes kompanive dhe instuticioneve shtetërore.Jo thjesht kur ka shpërthyer infeksioni,...

Vjen lajmi i mirë për shqiptarët, hiqet formulari PLF për hyrjen...

0
Hiqet rregulli për plotësimin e formularit PLF(Passenger Locator Form), nga nesër për të udhëtuar drejt Greqisë. Ky një lajm i mirë edhe për shqiptarët...

Beteja me Covid-19, vjen lajmi fantastik nga Infektivi: Ja sa persona...

0
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zbuluar shifrën e të shëruarve në 24 orët e fundit. Sipas ministres 65 qytetarë kanë fituar tashmë betejën me...

Vjen lajmi i mirë nga Italia, tifozët rikthehen në stadiume në...

0
Ministri i Sportit Vincenzo Spadafora konfirmon “ne duhet të jemi në gjendje të shohim tifozët në stadiumet të vijnë në shtator” me masa sociale...

Prapaskenat! Xhaka çuditë: Para se të udhëtojmë në Beograd më është...

0
Në vitet e 70-ta dhe të 80-ta ka pasur zhvillime interesante, e shumë herë edhe të pakëndshme por që nuk janë zbuluar në atëkohë. Në...

Lajmi i mirë për efektivët e Forcave të Armatosura, rikthehet pagesa...

0
Duke nisur nga muaji korrik, mijëra ushtarakë shqiptarë do të kenëçdo muaj në pagën e tyre, një shtesë prej 10 mijë lekësh, si kompesim...

LAJMI I FUNDIT: Largohet Sejdiu, Drenica mbetet pa trajner!

0
Trajneri i mirënjohur kosovar, Gani Sejdiu i ka ndarë rrugët me skuadrën e Drenicës. Sejdiu i cili zëvendësoi Tahir Lushtakun në postin e trajnerit të...

Napoli-Mertens, vjen lajmi i madh para finales së Kupës

0
Dries Mertens është qendërsulmuesi “i ri” i Napolit për dy vitet e ardhshme (të paktën). Marrëveshja me presidentin Aurelio De Laurentiis u vërtetua, por...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS