25.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Efektive

Etiketim: efektive

Vaksinat kanë qenë gjithmonë efektive, pse tani tërë ky dyshim?

0
se në shumë vende, njerëzit e shohin kujdesin shëndetësor si një shërbim më shumë se sa një e drejtë dhe këtë e  konsideron si...

5 këshilla efektive për ngritje në karrierë

0
Ngritja në një pozitë pune shoqërohet me një rol më të mirë në kompani, me një pagë më të mirë por edhe me më...

1 sekond, bëni testin që tregon nëse maska juaj është efektive

0
Mosvendosja e maskës në ambiente publike dhe të mbipopulluara dënohet me gjobë prej 2,000 lekësh dhe në të njëjtën kohë rrezikon me dhjetëra njerëz...

Ushtria amerikane ndalon në mënyrë efektive shfaqjen e flamurit të Konfederatës

0
Departamenti amerikan i Mbrojtjes po ndalon në mënyrë të menjëhershme shfaqjen e flamurit të Konfederatës në instalimet ushtarake, njoftoi të premten Pentagoni në një...

Rishikimi i buxhetit, 500 efektivë i shtohen policisë

0
500 efektivë të rinj do t’i shtohen strukturës së Policisë së Shtetit. Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka miratuar ndryshime në buxhetin e vitit...

Rishikimi i buxhetit, policisë i shtohen 500 efektivë

0
500 efektivë të rinj do t’i shtohen strukturës së Policisë së Shtetit. Ministria e Financave dhe Ekonomisë ka miratuar ndryshime në buxhetin e vitit...

Metodat praktike dhe mjaft efektive për një larje të përsosur të...

0
Atletet përfaqësojnë një nga ato “must have” që nuk duhet të mungojnë asnjëherë edhe nëse me kalimin e kohës priren të marrin një hije...

Policia paralajmëron masa të rrepta për shoferët: Janë angazhuar 550 efektivë

0
Policia e Shtetit ka publikuar sot masat për përballimin e situatës gjatë muajve të verës. Në një njoftim për mediat shkruan se gjatë verës...

Dietat më efektive të të famshmëve për të humbur peshë

0
Shpesh keni nevojë për vullnet, për të filluar një dietë të re. Të famshëm të ndryshëm kanë provuar dieta të ndryshme, por në këtë artikull...

4 mënyra efektive për të qetësuar një mendje me shumë mendime

0
Qetësoni mendjen dhe trupin tuaj me këto mënyra kreative. Krijoni mendime  të kundërta Kur mendoni për mendime negative ose, mendime të padëshiruara, kundërshtojini ato me mendime...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS