“Është shumë e rëndësishme”/ Manastirliu thirrje qytetarëve për të kufizuar përhapjen e COVID-19

0
15
Gjigandi

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka rikujtuar rregullat që çdo qytetar shqiptar duhet t’i zbatojë, në mënyrë që të mbrohet nga virusi Covid.

“Me vijimin e lehtësimit të masave shtrënguese, këto rregulla janë shumë të rëndësishme për të kufizuar përhapjen e #COVID19, për të ruajtur veten dhe të tjerët!”, shkruan Manastirliu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu