13 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Qytetarëve

Etiketim: qytetarëve

Festat e Nëntorit, qeveria apel qytetarëve: Patriot sot është kush qëndron...

0
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, tha se masat e vendosura kanë efekt vetëm nëse gjithësecili prej nesh merr përgjegjësitë e veta...

Mbyllje e përgjithshme? Rama thirrje qytetarëve: Mund ta shmangim, do kishte...

0
Kryeministri Edi Rama me anë të një konference online me gazetarët, ka folur rreth një mbyllje të përgjithshme të mundshme në vendin tonë. Sipas Ramës...

Erjon Braçe apel qytetarëve: Po i rezistojmë një mbylljeje të re,...

0
Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka apeluar qytetarët, pas numrit rekord të viktimave nga COVID-19, ku humbën jetën 17 persona dhe u infektuan...

“Kostot e ilaçeve dhe mjekimit 2-3 herë mbi pagën e qytetarëve”/...

0
Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu zhvilloi sot një takim me koordinatorë të Njësisë Nr.10 në Tiranë, nga ku deklaroi se opozita ka propozuar...

Buxheti 2021 për klientët/ Teliti: Rama-Veliaj u hoqën 4.1 milionë euro...

0
Eksperti i Ekonomisë pranë Partisë Demokratike, Dorian Teliti e cilësoi buxhetin e vitit 2021 të Ramës, si një shërbim ndaj aferave korruptive. Teliti tha ndër...

Manastirliu apel qytetarëve, ja mesazhi i saj në ‘Facebook’

0
Pas hyrjes në fuqi të rregullave të reja kundër përhapjes së koronavirusit, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u bën thirrje qytetarëve që t’i zabtojnë...

Nga mbyllja totale e vendit te dyndjet e qytetarëve në urbane,...

0
Komiteti Teknik i Ekspertëve në një komunikim për mediat qetësoi qytetarët, ndërsa theksoi se një mbyllje e dytë për vendin do të ishte opsioni...

Të infektuarit me Covid që thyejnë karantinën, Lleshaj: Qytetarët t’i denoncojnë...

0
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj thotë se Policia e Shtetit e ka të pamundur të kontrollojë të gjithë qytetarët e infektuar me koronavirus që...

Kryemadhi nga Durrësi: LSI e vendosur për të rritur ekonominë e...

0
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi ishte në Durrës ku mori pjesë edhe në mbledhjen e Komitetit Drejtues të LSI-së për qarkun...

Skënder Brataj apel qytetarëve për përdorimin e këtij ilaçi dhe paralajmëron...

0
Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj u bën apel qytetarëve që të kujdesshëm në përdorimin e medikamenteve antivirale të pa autorizuara. Nëpërmjet një postimi, Brataj...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS