19 C
Tirana
Tuesday, November 26, 2019
Ballina Etiketimet Thirrje

Etiketim: thirrje

U ndanë, por Rudina iu bëri thirrje gocave se Aleksi është...

0
Rudina Dembacaj dhe martesa e saj kanë qenë kryefjala e ditës së fundi; aktorja e humorit po përflitej prej disa kohësh se kishte probleme...

Pompeo u bën thirrje të gjitha palëve në Bolivi të mos...

0
Sekretari i Shtetit në SHBA, Mike Pompeo, sot u bëri thirrje të gjitha palëve në Bolivi që të mos përdorin dhunë dhe kërkoi nga...

SHBA-ja i bën thirrje Evropës t’i riatdhesojë luftëtarët e IS-it

0
Shtetet e Bashkuara i kanë intensifikuar thirrjet për vendet evropiane që t'i riatdhesojnë dhe gjykojnë qytetarët e tyre që kanë luftuar për grupin militant...

Mos e lini procesin e zgjedhjeve, Dua iu bën thirrje popullit...

0
Zgjedhjet e Përgjithshme në Mbretërinë e Bashkuar do të zhvillohen në 12 dhjetor 2019, dhe Kryeministri i ri do të shpallet të premten 13...

Nën presion, presidenti Bolivian bën thirrje për zgjedhje të reja

0
Nga presionin në rritje, Presidenti Bolivian Evo Morales bëri thirrje për zgjedhje të reja të dielën pasi pretendimi i tij se kishte fituar një...

ISIS-i ndërron strategji, bën thirrje për xhihad ekologjik, në Perëndim

0
Pas vdekjes së liderit Al Bagdadit, ISIS-i duket se do të ndryshojë dhe llojin e aksioneve dhe sulmeve ndaj vendeve perëndimore. Në një komunikatë...

Trump bën thirrje për luftë kundër kartelave të drogës në Meksikë

0
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, i bëri thirrje Meksikës që, me ndihmën e SHBA-së, t’i luftojë kartelat e drogës, që besohet se...

“Luftë kundër korrupsionit në Shqipëri”/ Ambasada Amerikane thirrje studentëve: Ngrini zërin...

0
Ambasada Amerikane në Tiranë ka deklaruar se SHBA është e përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe respektimin e sundimit të ligjit...

Rama thirrje pensionisteve: “Do te merrni menjehere leket e mohuara” –...

0
Kryeministri Edi Rama iu ka bërë thirrje të gjithë pensionistëve, të cilëve iu është përllogaritur gabim pensioni, që t’i drejtohen...

Deshtimi i negociatave me BE, opozita thirrje Rames: Jep doreheqjen –...

0
Në një kohë kur opozita maqedonase ka kërkuar dorëheqjen e kryeministrit Zoran Zaev pas dështimit të negociatave me BE, ashtu sikur...

MOST POPULAR

HOT NEWS