Elbasan/ Mjeti del nga rruga dhe plagosen 3 persona, pamjet

0
13
Gjigandi

Një aksident ka ndodhur në aksin Elbasan-Librazhd.

Mësohet se 3 persona janë plagosur pasi mjeti ka dalë dhe është përmbysur.

Të plagosurit janë dërguar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu