19.5 C
Tirana
E hënë, 26 Shtator, 2022
Ballina Etiketimet Del

Etiketim: del

Kërkohet burg për turkun Faruk Ozer, nesër del para gjykatës së...

0
Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për turkun Faruk Fatih Ozer, pas mashtrimeve që kryente me kriptomenedhat. Kujtojmë se Ozer...

Aksident në Bulqizë/ Makina del nga rruga e përfundon në kanal,...

0
Një aksident ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë. Burime për median bëjnë me dije se janë plagosur lehtë...

Aksidenti në aksin Lezhë-Shkodër, makina del nga rruga

0
Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotme në autostradën Lezhë-Shkodër, ku u mësua se një makinë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me...

Vrau me thikë gruan se ishte xheloz, del fotoja e shqiptarit...

0
Një ngjarje rëndë ka ndodhur në Greqi, pasi një 51-vjeçar shqiptar vrau me thikë gruan e tij. Mediat greke bëjnë me dije se ngjarja ka...

Situatë e tensionuar/ Rama i del krah Serbisë kritikon Kosovën

0
Pasi heshti në mënyrë të çuditshme për pothuajse 24 orë për kërcënimet, shantazhet, bllokimin e rrugëve dhe shtënien me armë nga serbët e veriut...

Aksidenti tek mbikalimi i Kasharit, Benzit i del goma nga përplasja

0
Një aksident automobilistik ka ndodhur gjatë pasdites së djeshme afër mbikalimit të Kasharit. Ngjarja ndodhi rreth orës 16:00 të së mërjurs, ku një fuoristradë me...

Del emri, ja kush është politikani i cili ka bashkëpunuar me...

0
Autoriteti për Informim mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, gjatë verifikimit të dokumenteve të bashkëpunëtorëve të sigurimit, ka zbuluar se një politikan i lartë...

Aksident në Berat/ Makina del nga rruga e përplas fugonin e...

0
Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Berat-Skrapar. Burime për median bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Gjykata e Beratit’,...

Aksident i rëndë/ Makina del nga rruga, plagosen dy të rinjtë

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme  në aksin Milot-Rrëshen, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe është përplasur me...

Irena Beqiraj del kundër Ramës për Amnistinë Fiskale: Do ‘grumbullohen’ para...

0
“Një zgjidhje afatshkurtër që shkakton probleme afatgjata”. Kështu e cilëson projektligjin e Amnistisë Fiskale, ish-zv.ministrja e Financave, Irena Beqiraj. Përvoja e vendeve që e kanë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS