Aksident në Lezhë/ Makina del nga, rruga, plagoset një person

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në zonën e Tales në Lezhë. Një makine ka dalë nga rruga dhe si rezultat është plagosur një person, i cili po merr mjekim në spital.

PO ashtu u bë me dije se drejtuesi i mjetit, ka braktisur mjetit dhe është larguar nga vendi i ngjarjes. Ndërsa policia është në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu