31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Makina

Etiketim: Makina

Aksident në Lezhë/ Makina del nga rruga dhe përfundon në lokal,...

0
Një aksident ka ndodhur këtë të enjte në aksin e vjetër Lezhë-Milot. Mësohet se një automjet ‘Volksëagen’ ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në...

Merr flakë në ecje makina në autostradën Fier-Vlorë, shpëton mrekullisht shoferi

0
Një makinë është përfshirë nga flakët në ecje në autostradën Fier-Vlorë. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 15:10 Burime zyrtare nga polica bënë me dije...

Makina fluturon nga kangjellat dhe bie në oborrin e shtëpisë në...

0
Sarandë- Aksident i frikshëm në Sarandë. Një makinë ka fluturuar nga kangjellat dhe ka ndalur para derës së shtëpisë së një familje.Mësohet se makina...

Foto/ Kjo është makina që ra në liqenin e Çekrezës, ku...

0
Janë bërë publike pamjet e makinës që ra këtë të premte në liqenin e Çekrezës, ku humbën jetën dy të rinjtë Erjon Muça, 22...

Emrat/ Makina ra në rezervuarin e Çekrezës, humbin jetën dy të...

0
Dy të rinj kanë humbur jetën këtë të premte në rezervuarin Çekrezës në Tiranë. Mësohet se makina me të cilën ata po lëviznin, si pasojë...

Emrat/ Makina ra në rezervuarin e Çekrezës, humbin jetën dy të...

0
Dy të rinj kanë humbur jetën këtë të premte në rezervuarin Çekrezës në Tiranë. Mësohet se makina me të cilën ata po lëviznin, si pasojë...

Tiranë/ Fundoset makina në rezervuarin e Çekrezës, nisen polumbarët e RENEA-s

0
Një automjet ka rrënë në rezervuarin e Çerkezës në Tiranë. Mësohet se polumbarët e Reneas ndodhen në vendngjaqrje për të bërë të mundur nxjerrjen e...

Atentati ndaj Aleksandër Sadikaj, Klodiana Lala: Autorët e vëshguan gjithë kohës...

0
Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje të reja në lidhje me atentatin ku mbeti viktimë Aleksandër Sadikaj, në mbrëmjen e sotme e ftuar në...

Makina përplas të miturin në Vlorë, shoferi e braktis në rrugë

0
Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar në fshatin Panaja të Vlorës sot.Pasi e ka përplasur me makinë, shoferi i mjetit është larguar nga...

Makina inteligjente vijon monitorimin në terren, 78 patenta të pezulluara gjatë...

0
Policia rrugore ka vijuar me monitorimin në askset e vendit me “makinën inteligjente”. Kontrollet janë kryer në Bypass-in e Fierit dhe në aksin rrugor...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS