-0.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Lezhë

Etiketim: Lezhë

Tmerrohet familja në Lezhë/ Disa persona u hyjnë me forcë në...

0
Një familje në fshatin Dajç të Lezhës ka pësuar momente tmerri në orët e para të mëngjesit të sotëm. Mësohet se në këtë familje...

Moti i keq në vend/ Përmirësohet situata në Lezhë dhe Korçë

0
Situata nga moti i keq në qarkun e Lezhës dhe atë të Korçës është përmirësuar pas uljes së intensiteti të reshjeve. Në Lezhë vetëm...

Shoferi harroi të ngrinte frenat, furgoni me pasagjerë bie në përrua

0
Një aksident është raportuar ditën e sotme në Lezhë, ku një fugon pasagjerësh ka rënë në përroin e Manatisë. Fatmirësisht nuk raportohet për të...

Moti i keq/ Përmirësohet situata në Lezhë, por 230 hektarë tokë...

0
Situata e krijuar nga përmbytjet në Lezhë është përmirësuar gjatë 24 orëve të fundit. Sipas të dhënave zyrtare të Emergjencave Civile, sipërfaqja e përmbytur...

Aksident i trefishtë në Lezhë, plagoset rëndë një person

0
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lezhë pasditen e sotme në lagjen “Gurra”, ku janë përplasur 3 automjete. Nga informacionet paraprake mësohet se një...

Moti i keq në vend/ Ja situata në Lezhë dhe Korçë

0
Si pasojë e motit të keq, situata vazhdon të jetë problematike në disa zona të vendit tonë. Në raportin e ditës sotme, mësohet në Lezhë...

Moti i keq në Lezhë/ Dëmtohet ura; evakuohen tre familje

0
Reshjet e shumta të shiut kanë kanë bërë që disa zona të Lezhës të përmbyten. Prurjet e shumta dhe të rrëmbyshme të përroit të...

Moti i keq në Lezhë dhe Shkodër, kreu i Emergjencave: Përroi...

0
Kreu i Emergjencave Civile, Haki Çako ka dhënë detaje lidhur me situatën e përmbytjeve në Lezhë dhe Shkodër. Çako tha se problematike paraqitet situata...

Lezhë/ Përroi merr përpara makinën me pesë persona, detajet e para

0
Një familje prej 5 personazh ka rrezikuar jetën ndërsa po tentonin të kalonin përroin e Kalurit në Njësinë Adminstrative Ungrej të Bashkisë Lezhë. Makina...

Përplasen tri automjete në Lezhë, zbardhen shkaqet

0
  Tri automjete u përfshinë në një aksident në afërsi të Ishull Lezhë pranë një pike karburanti. Paraprakisht sipas policisë lokale përplasja ndodhi për shkak të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS