Me kokën e mbuluar e në pranga, shqiptari që përdhunoi ish-partneren futet në mjetin e policisë

0
Gjigandi

Në video shihet momenti kur futet në automjetin e policisë me pranga në duar mbas kurrizit dhe me xhaketë të zezë në kokë për të mbuluar fytyrën.

Ngjarja tronditëse ndodhi mëngjesin e së hënës në Korinthi, ku 33-vjeçari kishte pritur jashtë banesës të renë greke.

Ai e futi me forcë në makinë dhe e dhunoi, si edhe e zhveshi rrugës, ai e dërgoi në shtëpinë e prindërve të tij kur e përdhunoi. Pasi abuzoi seksualisht me të, shqiptari e përzuri nga banesa 28-vjeçaren, e cila shkoi në polici për ta denoncuar. Arratia e tij zgjati vetëm disa orë pasi është vendosur në pranga e policisë greke.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu