-0.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Shqiptari

Etiketim: shqiptari

Në arrest shtëpie për drogë, shqiptari organizon festë me kokainë dhe...

0
Ai ishte në arrest shtëpie për trafik droge, por mendoi se ishte më mirë të organizonte një barbekju me kokainë dhe disa miq në...

Itali/ Plas sherri në një lokal, shqiptari godet me thikë pas...

0
  Një shqiptar është arrestuar nga policia në Itali pasi ka plagosur me thikë një 25-vjeçar. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur në një klub...

Rrëshqiti dhe përfundoi në kanal; humb jetën shqiptari në Itali (Emri)

0
Një 53-vjeçar shqiptar, i identifikuar si Gëzim Muho ka humbur jetën në komunën San Dona, (Venecia) Itali. Paraprakisht dyshohet se shkak i vdekjes është...

Mijëra euro dhe 600 gram kokainë, arrestohet shqiptari në Itali

0
Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi i janë zbuluar 600 gram kokainë në banesë. Pas denoncimeve të shumta nga banorët e...

Shqiptari që u ekzekutua në Gjermani, pronar i një karburanti në...

0
Një shqiptar u ekzekutua pak ditë më parë në Gjermani teksa ishte duke lëvizuar me biçikletë. Eshtë zbardhur indentiteti i 32-vjeçarit, emri i të cilit...

Përplasi për vdekje studenten, shpallet në kërkim 31-vjeçari shqiptar

0
Një i ri shqiptar është shpallur në kërkim nga policia greke, pasi ka përplasur për vdekje me makinë në 21-vjeçare në Selanik. 31-vjeçari është...

Shqiptari në Kanada fiton 1 milionë dollarë në lotari

0
Një shqiptar në Kanada ka fituar një milion dollarë në shortin Lotto Max më 18 tetor. Gazmen Hashani, baba i tre fëmijëve kontrolloi dy...

Fshihte kokainë në furnizimet e dyqanit, arrestohet shqiptari në Angli

0
Një shqiptarë drejtues i një dyqani luksoz në Princes Avenue, Hull, është kapur dhe dënuar me 4 vjet dhe 10 muaj burg pasi polici...

Iu gjetën kokainë dhe kanabis, arrestohet shqiptari

0
Një shqiptar është arrestuar mbrëmjen e së shtunës në Umbertide të Italisë, pasi u kap me armë dhe drogë. Mësohet se 49-vjeçari u kap me...

Greqi/ Shqiptari tentoi ta përdhunonte, zbardhet dëshmia e 20-vjeçares

0
Një 20-vjeçare ka përjetuar momente makthi nga një shtetas shqiptarë i cili ka tentuar ta përdhunonte në rrugë në Nice mbrëmjen e së shtunës. Së...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS