fbpx
10 C
Tirana
Saturday, April 4, 2020
Ballina Etiketimet Pamjet

Etiketim: pamjet

Dalin pamjet, Roberti e Nora ‘kapen’ bashkë

0
Edhe pas gati dy muaj pas ndarjes se tyre, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ende shihen së bashku. Më 25 gusht, Robert Berisha pranoi publikisht...

Avioni detyrohet të braktisë uljen, publikohen pamjet tronditëse

0
Një avion u detyrua që braktiste uljen në aeroport për shkak të tymit që vinte nga zjarret masive që kanë përfshirë rajonet dy shtete...

Kështu ia festuan Lutfi Hazirit ditëlindjen në Gjilan (Pamjet)

0
Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, sot ka festuar ditëlindjen e 50-të. Haziri e ka organizuar festën në Gjilan, ku për t’ia festuar gjysmë shekulli jetë...

Një pushim në mes të javës si ai i Afërditës dhe...

0
Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj nuk ka hezituar në asnjë moment të publikojë momentet më të ëmbla krah partnerit të saj,...

Pse Obama nuk i publikoi pamjet e vrasjes së Osama bin...

0
Kur njoftoi vdekjen e liderit të Shtetit Islamik Abu Bakr al-Bagdadi të dielën, Presidenti Donald Trump e përshkroi ngjarjen me detaje, duke thënë se...

Vrasja e Baghdadit, Trump: Do publikojmë pamjet

0
Donald Trump tha të hënën se ai mund të publikojë pamjet e aksionit që vrau liderin e shtetit islamik Abu Bakr al Baghdadi në...

Publikohen pamjet dramatike, momenti kur ushtarët e Trumpit vrasin “kokën” e...

0
Ky është momenti kur lideri i ISIS-it Abu Bakr al-Bagdadi, besohet të jetë vrarë nga forcat Speciale Ops të SHBA-së gjatë një sulmi brenda...

Arrestime ne portin e Durresit, ja pamjet – Lajmi i Fundit

0
Forca të shumta policie nga Tirana kanë rrethuar mesditën e sotme portin e Durrësit. Nga të dhënat e para, mësohet se...

Peshkatarët po i afroheshin vrimës gjigante, dëshmitarja publikon pamjet dhe rrëfen...

0
Një grua ka kapur momentin drithërues kur dy peshkatarë lundruan në mënyrë të rrezikshme afër një vrime të madhe rreth 20 metra të gjerë. Sipas...

Pamjet e momentit kur hoteli shembet ne mes te qytetit

0
Shembja e hotelit legjendar “Hard Rock”, u mori jetën 2 personave dhe plagosi 20 të tjerë në qytetin e New Orleans...