Rreth 1 ton marijuhanë/ Dalin pamjet nga mega-operacioni në Vlorë

0
Gjigandi

Një mega-operacion është zhvilluar në Vlorë, ku uniformat blu në bashkëpunim me Guardia di Finanza kanë sekuestruar 992 kg marijuhanë dhe 3 skafe.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, policia e Shtetit ka ndarë pamjet nga operadioni i koduar ‘Syri’ i cili u zhvillua nga ajri, deti dhe toka.

Kujtojmë se në pranga kanë rënë 5 persona, dy prej tyre shtetas ukrainas.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu