4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Dalin

Etiketim: dalin

Vëllai i Arbër Hajdarit dhe partnerja e tij, Beniada dalin hapur...

0
Gënjeu apo jo Luizi? Kjo ende vijon të mbetet e dyshimtë, por këngëtari vijon të marrë mbështetje masive nga publiku jashtë shtëpisë. Ditën e djeshme...

Dhuna ndaj të moshuarës, dalin para gjykatës infermieret

0
Tre infermieret e dyshuara për dhunën ndaj të moshuarës kanë dalë para gjykatës. Keqtrajtimi i të moshuarës në qendrën “Orenda” në Pejë ka tronditur opinionin...

Filmuan videon tronditëse të dhunës, dalin emrat e dy punonjëseve

0
Pasi u bë publike emri i punonjëses që ushtroi dhunë mbi të moshuarën janë bërë me dije dhe emrat e dy punonjëseve të tjera...

Dhuna e të moshuarës te Azili i Pleqve/ Haradinaj: Autorët të...

0
Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar në lidhje me dhunimin e të moshuarës nga infermierja te Azili i Pleqve. Përmes...

Greqi/ Vrasja brutale e shqiptarit me sopatë, dalin audio nga vendngjarja:...

0
Kujtojmë vrasjen brutale në vendin fqinj Greqi, ku një baba 55- vjeç u sulmua me sëpatë përballë vajzës së tij 18-vjeçare, si pasojë e...

Ngjarja e rëndë në Klos/ Dalin pamjet e para nga vendngjarja,...

0
Një ngjarje e rënë ka ndodhur këtë pasdite në Klos, ku një 17-vjecar është vrarë me armë zjarri. Burime për median bëjnë me dije se...

Eksplozivë dhe pistoleta sportive/ Dalin pamjet nga megaoperacioni në Durrës me...

0
Policia e Durrësit ka bërë publike pamjet nga megaoperacioni i koduar “Porositësi”. Si rezultat i këtij të fundit janë arrestuar 14 persona dhe 5 të...

Akuzohen për shpërdorim detyre, dalin para gjykatës 18 punonjësit e burgut...

0
Seanca për vlersimin e masave të sigurisë ndaj 18 punonjësve të burgjeve të Fierit ka nisur ditën e sotme. Ndaj punonjësve rëndojnë akuzat për shpërdorim...

Në një lidhje dashurie? Dalin fotot e Kejvinës me mashkullin misterioz

0
Kejvina Kthella është një personazh që komentohet shpesh në media. Së fundmi, në fokus është vënë jeta e saj private. Bukuroshja është fotografuar në...

Dalin të dhënat e Gledis Nanos, hakerat kanë piratuar edhe kompjuterat...

0
Faqja e hakerave Homeland Justice, ka publikuar të dhënat e ish-kreut të Policisë së Shtetit, Gledis Nano.   Aty jepen të dhëna mbi familjen e Nanos,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS