Gjigandi

Kejvina Kthella është një personazh që komentohet shpesh në media. Së fundmi, në fokus është vënë jeta e saj private. Bukuroshja është fotografuar në shoqërinë e një mashkulli. “N’Zoom” ka publikuar fotot dhe shkruan se: “Kejvina është në një lidhje dashurie dhe çifti më i ri i showbiz-it po drekonte në një nga restorantet në periferi në Prishtinës.”

Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh poza provokuese, ku tregon linjat seksi e format bombastike që shumica ia kanë zili. Shumë herë modelen e kanë akuzuar për photoshop, duke pretenduar se ajo nuk është fiks ashtu siç shfaqet në foto.
Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet dhe më herët i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve. Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një video ku s’mund të bënte photoshop.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu