“Si t’ia bëj Efit?”/ Qetsori bën plane për të larguar banoren

0
Gjigandi

Qetsori shprehu se kishte “frikë” nga Efi dhe i kërkoi mendim Luizit, Elvisit dhe Kiarës se çfarë të bëjë për ta nxjerrë atë nga loja.

Luizi i tha Qetsorit të mos e vrasë shumë mendjen, pasi ai do shkojë në finale. Ky i fundit tha se i kishte thënë Nitës ta mbante pranë Efin, siç bëri me Fotininë, pasi sipas Qetsorit nëse Nita të merr në patronazh, të terezit.

Luizi iu shpreh Qetsorit se ai nuk ka përse e llogarit Efin. Qetësori tha se Luizi bën gabim që e nënvlerëson Efin, duke thënë të mos e llogarisë. Sipas Luizit, nuk është nënvlerësim, por mendim, sepse atij nuk ka çfarë i bën Efi.

Teksa po flisnin për fianlistës, Luizi u shpreh se Dean e do jashtë shtëpisë, ndërsa për Kristin tha se si me të, si pa të në finale është njësoj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu