Nëna shkelmon fëmijën barbarisht në Durrës (Video)

0
Gjigandi

Një nënë nga Durrësi, është filmuar, teksa dhunon fëmijën e saj të vogël në mënyrë kafshërore, në mes të lagjes.

Ngjarja është regjistruar në Lagjen 13 të Durrësit, ku shihet që nëna, godet fëmijën e saj. Fillimisht, ajo e godet me shuplaka, teksa është duke ecur dhe më pas, gjatë ngjitjes në shkallë e qëllon fort me shkelm.

Në vendngjarje janë edhe persona të tjerë, por që nuk reagojnë aspak. Videoja është filmuar nga një qytetar, që është shokuar nga kjo ngjarje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu