32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Durrës

Etiketim: Durrës

Durrës/ Fëmija 10- vjeçar bie nga kati i tretë i hoteli,...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, pasi një i mitur ka rënë nga kati i tretë i hotelit tek Shkëmbi i Kavajës. Mësohet...

Nuk ‘kursehet’ Rrugorja/ Arrestohen 5 shoferë në Durrës, 1438 gjoba

0
Pesë shoferë janë arrestuar Durrës për shkelje të kodit rrugor. Mësohet se janë pezulluar edhe 5 leje drejtimi si dhe janë proceduar penalisht 1438 shoferë...

E rëndë/ Gjendet i vdekur roja i parkingut në Durrës

0
Një 56-vjeçar është gjetur pa shenja jete në Durrës. Burime për mediat bëjnë me dije se shtetasi me iniciale F. Ç., punonte si roje parkingu...

Mori peng 30-vjeçaren në Durrës, flet autori: Kemi qenë të lidhur,...

0
Marjus Musku, 32-vjeçari që mori peng Ersida Dyrmishin ka mohuar akuzat për pengmarrje. Ai ka deklaruar se e Ersida Dyrmishi, 30-vjeçarja nga Durrësi kishte shkuar...

Në kërkim kombëtar për vjedhje, kapet 23-vjeçari në Durrës

0
Një 23-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ishte në kërkim kombëtar. Shtetasi me iniciale A.N., akuzohet veprën penale “Vjedhja”. Njoftimi i policisë: Specialistët për Hetimin e Krimeve...

Falsifikonte viza e pasaporta, arrestohet egjiptiani në Durrës

0
Një 45-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi falsifikonte dokumente. Shtetasi egjiptian me iniciale H.O., akuzohet për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve” dhe “Falsifikimi i letërnjoftimeve,...

Lojra fati në lokal, arrestohet 37-vjeçari në Durrës

0
Një 37-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ushtronte lojëra fati në lokal. Shtetasi me iniciale H.Sh., akuzohet për veprat penale “Organizimi ose ushtrimi i veprimtarive...

Plagosja e të riut në hotelin në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohet 33-vjeçari...

0
Një 33-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi ishte i shpallur në kërkim për plagosjen me armë zjarri një 20-vjeçar. Shtetasi me iniciale T.Sh., akuzohet për...

Durrës/ U fut në det për të shpëtuar dy të mitur...

0
Një 18-vjeçar është zhdukur në Durrës, pasi u fut për të nxjerrë nga ujërat e detit dy të mitur. Mësohet se shtetasi me iniciale A.K.,...

Tragjike në Durrës! U fut në det për të shpëtuar dy...

0
Një 19-vjeçar dyshohet të jetë mbytur në bregdetin e ‘Bisht Pallës’ në Durrës. Burime për median bëjnë me dije se i riu është futur në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS