fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Plane

Etiketim: plane

Keni plane për fundjavën? Ja parashikimi i motit për datat 30...

0
Ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe shtim gradual të vranësirave në orët e mesdtës të cilat do të pasohen nga reshje shiu...

Plane për fundjavë? Mësoni më parë ç’rezervon moti për dy ditët...

0
Shërbimi Meteorologjik Ushtarak ka publikuar parashikimin e motit për dy ditët në vazhdim. Sipas asaj që raporton SHMU, ditën e shtunë moti parashikohet me kthjellime dhe...

Lleshaj: Nisim operacion kombëtar për mbrojtjen e mjedisit, ndëshkim në dy...

0
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj zhvilloi inspektim në zonën e Lagunës së Kune Vainit dhe Tales, në kuadër të masave për ruajtjen dhe mbrojtjen...

Apple me plane për tu larguar nga Kina, prodhimi i iPhone...

0
Apple thuhet se ka qenë në bisedime me shtetin indian dhe se këto bisedime kanë për qëllim zhvendosjen deri në një të pestën e...