Ballina Etiketimet Banoren

Etiketim: banoren

“Si t’ia bëj Efit?”/ Qetsori bën plane për të larguar banoren

0
Qetsori shprehu se kishte “frikë” nga Efi dhe i kërkoi mendim Luizit, Elvisit dhe Kiarës se çfarë të bëjë për ta nxjerrë atë nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24