E shpejtë dhe e shijshme: Pulë e mbushur me fasule

0
177
blank
Gjigandi

Pula e mbushur me fasule, është një pjatë e dytë që ia vlen të gatuhet e të shijohet. Shija e kësaj pjate është e veçantë dhe përgatitja e saj është shumë e thjeshtë.

Lexo edhe:  Koronavirusi po shkakton probleme në shëndetin mendor

Përbërësit:
1 pulë
300……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu