“Revolucion apo çmenduri” – gazetarja shqiptare raporton nga Kryeministria e veshur në bikine

0
13
Gjigandi

Një gazetare është shfaqur e veshur me bikini mëngjesin e sotëm në ekran.

Bëhet fjalë për gazetaren në emisionin “Aldo Morning Show”, e cila doli në transmetim direkt e veshur me bikini të zeza dhe mbante veshur një bluze të verdhë.

Ajo i befasoi të gjithë teleshikuesit me daljen e saj të pazakontë në ekran ndërsa raportonte nga bulevardi Dëshmorët e Kombit në Tiranë.

Është hera e parë që një gazetare shqiptare raporton me bikini duke lënë me gojë hapur të gjithë njerëzit. Gazetarja vuri në pah linjat e saj trupore në ekran, ndërsa pamje të tilla jemi mësuar ti shohim vetëm në bregdet.

Image
Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu