9 C
Tirana
Tuesday, January 21, 2020
Ballina Etiketimet Apo

Etiketim: apo

Besoni apo jo: Gjërat e shtrenjta që as milionerët nuk mund...

0
Kur mendoni se dikush ka disa miliona në llogarinë e tyre bankare, atëherë u duket se jeta e këtij personi është si jeta e...

Ka bërë apo jo operacione plastike? Këngëtarja shqiptare nuk ia përton...

0
Këngëtarja e njohur shqiptare, Manjola Nallbani njihet për pamjen e saj rinore, duke nxitur shpesh herë spekulimet për operacione plastike. Ajo ka treguar të vërtetën...

Dushi pas stërvitjes, duhet bërë me ujë të nxehtë apo të...

0
Përshëndetje njerëz të bukur dhe energjik. Shpresoj të jeni zgjuar me energjinë e duhur sot si ditë e premte që është dhe aq më...

E vërtetë apo e rremë, Demi Lovato shtatëzënë?

0
Demi Lovato publikoi një fotografi në ‘Instagram’ ku dukej që ishte shtatzënë. Në fakt, ajo po xhironte sezonin final të “Will & Grace” ku ka...

Burrat apo gratë besojnë në dashurinë me shikim të parë?

0
A besoni në dashurinë në shikim të parë? Një sondazh i fundit i EliteSingles me 2700 beqarë pjesëmarrës ka zbuluar se 66% e grave besojnë në...

Në burgje apo paraburgim, rreth 7 milionë fëmijë në vit nuk...

0
Rreth shtatë milionë fëmijë në vit nuk janë të lirë, pasi ata mbahen në burgje, paraburgim, qendra për ndalimin e migracionit, shtëpi për persona...

Është arrestuar apo jo, Angela Martini tregon të vërteten për burrin...

0
Muaj më parë është folur shumë se bashkëshorti i Angela Martinit është arrestuar. Angela Martini ka qenë mbrëmjen e kaluar një nga të ftuarat speciale...

Testi përfundimtar që të vërteton nëse të shkojnë flokët e gjatë...

0
Është një pyetje që ua bëjmë shpesh parukierëve dhe shoqeve të besuara: “Mendon që do më shkonin flokët e shkurtër?” Dhe falë legjionit të...

Cilësia e gjumit apo sa orë flini? Zbuloni kush ka ndikim...

0
Të flesh si qengj është ëndrra me sy hapur e secilit prej nesh, sidomos në momentet drobitëse e të lodhshme në punë. E në...

Fotoshop apo ndërhyrje kirugjikale?! Genta Ismaili nuk njihet në foton e...

0
Disa prej personazheve publike të ekranit shqiptar kanë pranuar ndryshimet nga ndërhyrjet kirurgjikale, ndërsa të tjerat janë justifikuar me ndryshimet e ardhura nga mosha. Dhe...

MOST POPULAR

HOT NEWS