12 C
Tirana
E enjte, 3 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Gazetarja

Etiketim: Gazetarja

Gazetarja tronditet gjatë transmetimit live tek Infektivi, dëgjohen britmat e dikujt...

0
Në Spitalin Infektiv jeta lufton me vdekjen çdo minutë e sekondë. Mëngjesin e sotëm në një lidhje direkt me emisionin “Ditë e Re” në Ora...

“Tmerri në familje nisi me një viktimë”! Rrëqeth gazetarja shqiptare

0
Koronavirusi ka mbërthyer mbarë botën, dhe padyshim edhe Shqipërinë, ku shifrat e infektimeve dhe vdekjeve prej javësh po shënojnë rritje. Mes përjetimeve të shumta rrëqethëse...

Gazetarja e bletëve/ Ndjek traditën e familjes për prodhimin e mjaltit...

0
Bleta është e bekuar. https://www.youtube.com/watch?v=ENxKcesz0IQ Për familjen Zefi është shumë herë më shumë se kaq, së pari është trashëgimi, është pasion, por edhe një punë mjaft...

Përballoi 3 sulme terroriste, gazetarja tregon tmerrin në Vienë: Menduam se...

0
Gazetarja Fjorda Llukmani ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon nga ku tregoi përjetimin e sulmit terrorist në Vienë. Fjorda tregoi se ndodhej...

Gazetarja quan zëdhënsen e Donald Trump ‘k*rvë gënjeshtare’ në konferencën direkte

0
Një gazetare e Shtëpisë së Bardhë ka mohuar se ka quajtur zëdhënësen e shtypi të Donald Trump “kurvë gënjeshtare” pas akuzave kishte kishte përmedur...

“Isha shumë sëmurë në shtratin e spitalit”/ Gazetarja e njohur rrëfen...

0
Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishte e ftuar gazetarja Jetona Koçibelli. Në studio po flitej mbi fëmijët, moshën ideale për t’i sjellë në...

Horrori në Kombinat/ Gazetarja Lala: dyshohet se ndiqnin sekt me rite...

0
Ngjarja e kombinatit, ku Anisa dhe Zhaneta Josifi u gjetën pajetë, mbetet ende me detaje të pazbardhura. Po kështu dyshime janë ngritur edhe mbi sektin...

Gazetarja e njohur e pranon publikisht: Majk ka qenë i ftuari...

0
Gazetarja e njohur ka folur lidhur me të ftuarin më të bezdisshëm. Gazetarja Dasara Karaiskaj është dalluar gjithmonë për karakterin e drejtpërdrejtë që ka. E ftuar...

Gazetarja shqiptare flet me emra, tregon të ftuarin më të bezdisshëm...

0
Gazetarja Dasara Karaiskaj është dalluar gjithmonë për karakterin e drejtpërdrejtë që ka. E ftuar në emisionin “ABC e Mëngjesit”, ajo nuk nguroi të rehatohej gjatë...

Tërmeti, gazetarja: Qeveria thotë se ka ndihmuar 220 mijë familje, por...

0
E ftuar në “Tempora”, gazetarja Esmeralda Keta nga BIRN ka treguar se si janë shpërndarë ndihmat e qeverisë në kampin e Manzës për banorët...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS