I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në mes të studios nga gjermani që ka udhëtuar botën

0
135
Gjigandi

Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më shumë mbresa se çdo vend tjetër.

Për 3 muaj Thorsten ka jetuar në Shqipëri pasi ishte shumë kurioz të viztonte këtë vend për të cilin ai kishte dëgjuar nga shumë prej miqve të tij në Berlin.

Lexo edhe:  “Pajtesa” pozon pranë burrit të saj, të lumtur në pritje të fëmijës së parë

Edhe pse në vetëm 3 muaj, Thorsten ka mësuar vetëm disa fjalë në shqip, në “Escape” ai vendosi që t’i shprehte dashurinë Alesias duke i thënë: “Të dua”, në mes të studios.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu