fbpx
12 C
Tirana
Tuesday, May 26, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Dashurisë

Etiketim: dashurisë

Deklarata e fortë e dashurisë për ish-banorin e Big Brother: E...

0
Kush e dëgjon një deklaratë të tillë nga një vajzë e re, me siguri do të mendonte njëlloj: e guximshme apo jo? Por edhe...

Diferenca mes dashurisë së jetës dhe shpirtit tënd binjak… më shumë...

0
Dashuria e jetës suaj dhe shpirti binjak nuk janë i njëjti person. Budistët gjithmonë kanë predikuar se kushdo që paralizon apo përshpejton zemrën, gjë...

Dallimi midis egoizmit dhe dashurisë ndaj vetes quhet dashuri vetjake

0
A keni zgjedhur të doni veten? Ju nuk jeni egoist, keni mësuar vetëm të respektoni veten. Quhet vetë-dashuri dhe ia keni borxh. Disa do...

Zyrtarizohet lidhja e dashurisë, Bora Zemani drekon me familjen e Donald...

0
Donald Veshaj dhe Bora Zemani janë një nga çiftet më të përfolur në media për lidhjen e tyre të dashurisë. Pas 1 viti, lidhja e...

8 sekretet që nëna mund t’i mësojë vajzës në fushën e...

0
Padyshim që nëna është busulla për fëmijën e saj, sidomos për vajzën e cila ka nevojë për këshillat e saj edhe në fushën e...

Manjola dhe Ezdalini tregojnë si nisi historia e tyre e dashurisë

0
Çifti i njohur i balerinëve, Manjola Hasani dhe Ezdalin Gorani ishin të ftuar pasditen e kësaj të premteje tek “Rudina” ku treguan historinë e...

I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në...

0
Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më...

Kotja gjatë ditës përmirëson jetën tuaj të dashurisë

0
Jeta moderne dhe e zënë na ka bërë me mungesë të gjumit, dhe kotja gjatë ditës janë bërë mjaft të fuqishëm për përmirësim e...

E lumtur me jetën e saj, Belen rikthehet përkrah dashurisë së...

0
Belen Rodriguez njihet si një nga femrat më seksi, që në çdo postim të saj tërheq vëmendjen e mediave rozë dhe jo vetëm. Së fundmi...

Andi Lila zbulon çelësin e suksesit të dashurisë 15-vjeçare me bashkëshorten

0
Futbollisti i kombetares Andi Lila, ka qenë i ftuari i parë në emisionin “Glamour Zone”, nga Ester Bylyku. I pyetur ndër të tjera, për çelësin...