Ballina Etiketimet Alesia

Etiketim: Alesia

Tek dushet e plazhit, Alesia Bami “çmend” fansat me foton e...

0
Balerina Alesia Bami është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të formave të saj të bëshme. Ajo së fundmi është duke shijuar pushimet në...

Laget Alesia!

0
Alesia Bami është një nga prezantueset e Shqipërisë që vëmendjen më të madhe e ka në Instagram. Në këtë rrjet social, ajo është shumë aktive. Së...

Alesia Bami zbulon arsyen përse nuk gjen kurrë dashurinë në verë

0
Duke qenë se shumë të rinj, dynden drejt plazheve këtë periudhë, lidhjet e reja janë të pranishme. Por një gjë e tillë nuk funksionon...

Mbërrin propozimi për martesë/ Alesia Bami jep përgjigjen e papritur…

0
“Martesë në moshë të vogël apo të madhe”, është një nga dilemat më të mëdha të të rinjve sot. Kjo temë u trajtua dhe...

Xhensila Pere nuk kursehet për Alesia Bamin: Sikur është në kafe!

0
E intervistuar së fundmi nga gazetari Ronaldo Sharka për "Mes Yjesh" , Xhensila Pere ka folur si gjithmomë pa dorashka. Teksa i është kërkuar nga...

E fejuar apo jo? Alesia Bami sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami ka sqaruar edhe një herë të vërtetën e kësaj deklarate duke thënë...

“Do fejohem”/ Revoltohet Alesia Bami: Nuk lejoj më askënd të baltosë...

0
“Do të fejohem”, mjaftoi kjo deklaratë e balerinës Alesia Bamit, në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”, që mediat të fillonin të spekulonin. Disa e përshkruan...

Alesia Bami përgënjeshtron lidhjen me biznesmenin: Ëndërroj të fejohem me një...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Alesi Bami është...

Alesia Bami bën publik vendimin: Së shpejti do fejohem!

0
“Teknologjia për përfitimet/ abuzimet”, kjo ishte tema mbi të cilën u diskutua në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” . Krahas rrjeteve sociale si një...

I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në...

0
Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24