16.5 C
Tirana
E martë, 24 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bami

Etiketim: Bami

Tek dushet e plazhit, Alesia Bami “çmend” fansat me foton e...

0
Balerina Alesia Bami është gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të formave të saj të bëshme. Ajo së fundmi është duke shijuar pushimet në...

Alesia Bami zbulon arsyen përse nuk gjen kurrë dashurinë në verë

0
Duke qenë se shumë të rinj, dynden drejt plazheve këtë periudhë, lidhjet e reja janë të pranishme. Por një gjë e tillë nuk funksionon...

Mbërrin propozimi për martesë/ Alesia Bami jep përgjigjen e papritur…

0
“Martesë në moshë të vogël apo të madhe”, është një nga dilemat më të mëdha të të rinjve sot. Kjo temë u trajtua dhe...

E fejuar apo jo? Alesia Bami sqaron të vërtetën e lidhjes...

0
Pasi e tha vetë në një transmetim live se “do fejohej”, ish-velina Alesia Bami ka sqaruar edhe një herë të vërtetën e kësaj deklarate duke thënë...

“Do fejohem”/ Revoltohet Alesia Bami: Nuk lejoj më askënd të baltosë...

0
“Do të fejohem”, mjaftoi kjo deklaratë e balerinës Alesia Bamit, në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”, që mediat të fillonin të spekulonin. Disa e përshkruan...

Alesia Bami përgënjeshtron lidhjen me biznesmenin: Ëndërroj të fejohem me një...

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' }); Alesi Bami është...

Alesia Bami bën publik vendimin: Së shpejti do fejohem!

0
“Teknologjia për përfitimet/ abuzimet”, kjo ishte tema mbi të cilën u diskutua në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” . Krahas rrjeteve sociale si një...

I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në...

0
Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më...

Alesia Bami tregon per veshtiresite ka kaluar: Flija… – Lajmi i...

0
E ftuar së fundmi në ‘Pop Culture’ ka qenë e ftuar Alesia Bami. Duke qenë se bukuroshja është përfolur shpesh që...

Alesia Bami tregon këmbët dhe të pasmet

0
Është një nga prezantueset më të mira shqiptare. Alesia Bami ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë i mahniti ndjekësit e saj. Ajo shihet...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS