Alesia Bami tregon këmbët dhe të pasmet

0
1
Gjigandi

Është një nga prezantueset më të mira shqiptare.

Alesia Bami ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë i mahniti ndjekësit e saj.

Ajo shihet e veshur me një fustan të shkurtë, ku ekspozoi të pasmet pasi u fotografua nga pas dhe këmbët seksi.

Një foto si kjo e saj, u pëlqye shumë nga publiku.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu