31.5 C
Tirana
E hënë, 27 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Pasmet

Etiketim: pasmet

Ben Affleck fotografohet nga paparacët duke prekur të pasmet e Jennier Lopezit teksa e hipë në ve…

Ben Affleck fotografohet nga paparacët duke prekur të pasmet e Jennier...

0
Ata kanë qenë të pandarë që nga rindezja e romancës së tyre vitin e kaluar.Dhe Ben Affleck dhe Jennifer Lopez shijuan një tjetër natë...
Demi Rose provokon në paraqitjen e radhës, ekspozon të pasmet dhe linjat tërheqëse në veshjen “Fe…

Demi Rose provokon në paraqitjen e radhës, ekspozon të pasmet dhe...

0
Ajo e ka shijuar së fundmi pushimet në St Lucia të Karaibeve.Dhe Demi Rose ka shfaqur linjat dhe të pasmet e saj joshëse në...

Anastasiya po i nxin të pasmet bombastike në diell

0
Një imazh të zjarrtë e ka hedhur në Instagram. Në këtë foto, Anastasiya Kvitko u shfaq më seksi se kurrë më parë. Seksmbomba ruse shihet duke...

Tahlia ekspozon të pasmet bombastike

0
Tahlia Hall është një nga modelet më seksi. Këtë gjë ajo e ka dëshmuar përsëri përmes një fotografie të hedhur në rrjetet sociale. Ajo shihet e...

Me të pasmet në plan të parë, vajza e këngëtarit shqiptar...

0
Vajza e këngëtarit të njohur Sabiani, Keisi Medini, herë pas here tërheq vëmendjen e të gjithëve me postimet seksi që bën në rrjetet sociale. E...

“Hoqa maskën vetëm për fotografi”- Bebe Rexha thekson të pasmet gjatë...

0
Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha, vazhdon të jetë ndër më atraktivet sa i përket paraqitjeve të saj. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë...

Ronela Hajati videoklip në stadiumin e Tiranës, “çmend” futbollistët me të...

0
Ajo është më se aktive në skenën muzikore. E, Ronela Hajati përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar që do të jetë pjesë e një...

Tayna tregon pse po i rriten të pasmet çdo ditë

0
Tayna iu përgjigj ndjekësit që e pyeti për të pasmet. Tayna është një nga rep-artistet më të suksesshme aktualisht në vend, e cila numëron disa...

Kendall Jenner vë në pah të pasmet në imazhet e fundit...

0
Ajo ka qenë duke shijuar pushimet në një vend mjaft luksoz në Utah, së bashku me motrën e saj, Kylie Jenner. Bëhet fjalë për modelen...

Kylie Jenner provokon rëndë me të pasmet

0
Kylie Jenner i ka provokuar ndjekësit e saj, dhe pse vazhdon të akuzohet për fotoshop, Kylie Jenner, nuk ndalon me postimin e fotove ku tregon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS