18.5 C
Tirana
E mërkurë, 5 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Thotë

Etiketim: thotë

“Jo do të thotë Jo”, REL: Prishtina, Tirana e Shkupi protestojnë...

0
Me brohoritjet “Mbrojtje për vajzat dhe gratë”, “Shteti fajtor”, “Përdhunimi është krim”, “Jo, do të thotë Jo”, në Prishtinë, Tiranë e Shkup, u protestua...

Si u bind Erdogan të thotë “po“ për Finlandën e Suedinë…...

0
Turqia tërhoqi krejt papritur veton duke pranuar që Finlanda dhe Suedia ti bashkohej NATO-s. Gjithcka erdhi pas disa takimeve qe presidenti turk ka zhvilluar...

Maqedonia e Veriut i thotë “jo“ popozimit të Francës, Kovacevski kërcënon:...

0
Dimitar Kovaçevski , kryeministri I Maqedonisë së Veirut nuk i ka kursyer akuyat për BE dhe për Bullgarinë që e bllokoi zgjerimin duke bërë...

Deputetja greke i thotë Ramës se Erdogani ndërhyri te çështja e...

0
Ish-ministrja e Jashtme e Greqisë, deputetja e partisë qeverisëse, Dora Bakojanis një prej nënshkrueseve të marrëveshjes detare të 2009, ka theksuar se është e...

Flamurtari thotë se gjyqtari i shitur i dërgojë në Ligën e...

0
Flamurtari është skuadra e katërt që ka rënë nga Superliga e Kosovës, pas Dukagjinit, Vushtrrisë dhe Ferizajit. Kjo rënie nga kategoria elitare erdhi pas humbjes...

Të kesh karakter nuk do të thotë të jesh agresiv apo...

0
Me siguri do të keni takuar njerëz që, pas një argumenti, nuk i pranojnë gabimet e tyre duke justifikuar veten me shprehjen e zakonshme...

Forbes: Po, TikTok vërtet po ju spiunon tek Partia Komuniste Kineze...

0
Presioni i pamëshirshëm mbi TikTok u rrit më tej këtë javë, me sekretarin e shtetit të SHBA-së, Mike Pompeo përsëri duke pretenduar se të...

Shkupi u tregua një ekip i madh, ja kush e thotë

0
Portieri i skuadrës shqiptare Shkupi, Igor Aleksovski dje në mbrëmje me sukses ka kryer intervenimin kirurgjikal. Alskesovski i cili me klubin kishte kontratë deri në vitit...

Anita thotë se jeta nuk ka të bëjë me momente historike!

0
Anita Muçaj ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Bashkëshortja e ish-kryeministrit të vendit, Ramush Haradinaj thotë se jeta  nuk ka të bëjë me...

Khloe ia thotë në fytyrë Kendall-it: Gjithçka që ajo dinë për...

0
Motrat Kardashian-Jenner janë mjaft të lidhur mes vete dhe këtë e tregoi në secilin postim që bëjnë. Ato janë gjithmonë pranë njëra-tjetrës dhe këtë e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS