fbpx
16 C
Tirana
Saturday, June 6, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Studios

Etiketim: studios

Loredana publikon fotografi prej studios muzikore, nis punën për këngën e...

0
Loredana nis punën për këngën e re, publikon fotografi prej studios muzikore.“Du bist mein” apo në shqip “Ti je e imja” mban titullin kënga...

I thotë: “Të Dua”! Alesia Bami merr deklaratën e dashurisë në...

0
Thorsten Schilden është gjermani i cili ka vizituar plot 54 vende dhe për të Shqipëria renditet ndër vendet që atij i ka lënë më...