18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dua

Etiketim: Dua

“Dua fort të pajisem me pasaportë shqiptare”/ Fifi kërkesë publike për...

0
Këngëtarja Fifi ka shprehur publikisht dëshiren e saj për paisjen me një  pasaportë shqiptare. Kërkesen Fifi zgjodhi ta bënte në një postim në instagramin e...

“Dua të të ndihmoj”, si ra pre e mashtrimit 15-vjeçarja dhe...

0
“Po më dukesh vajzë e mirë dhe dua të të ndihmoj”, ky ishte premtimi që i ishte bërë vajzës me inicialet A.H., 15 vjeçe,...

Dua veten, pra jam K*rvë!

0
Deri një javë më parë, përpara se të shpërthente lajmi i ndarjes sonë në të gjithë fisin dhe shoqërinë, unë kisha emër dhe mbiemër....

Theo Hernandez ironizon Inter: ‘Do të fitonte, dua të di çfarë...

0
ITALI- Milan ka fituar titullin kampion. Por kunji mbetet rivalja e vjetër Inter.Theo Hernandez shijon fitoren e titullit kampion dhe ka një 'kunj' për...

80 metra inkursion dhe gol për kornizë, Theo Hernandez: Nuk dua...

0
Goli i tij ishte për kornizë, vulosi fitoren 2-0 ndaj Atalantës. Me siguri, tifozët kuqezinj, por jo vetëm, nuk do ta harrojnë atë për...
Publikohet lista me fituesit në ‘Billboard Music Awards 2022’ – Dua Lipa merr dy çmime

Publikohet lista me fituesit në ‘Billboard Music Awards 2022’ – Dua...

0
Të dielën është shpallur lista e fituesve në 'Billboard Music Awards'.Ngjarja u zhvillua në MGM Grand Garden Arena në Las Vegas, dhe artisti The...
Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi e pa mbarim

Sabri Fejzullahu uron bashkëshorten për ditëlindje: Do të dua përjetësisht, melodi...

0
Ditën e sotme (e enjte) feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Sabri Fejzullahu, Nera Fejzullahu.Ajo me këtë rast mori një sërë urimesh nga...

Inagurohet sot ‘Kukës Arena’. Gjici: E dua plot në ndeshjen me...

0
Inagurohet sot 'Kukës Arena'. Gjici: E dua plot në ndeshjen me Laçin! (Foto-galeri)

“Nuk e dua motrën, dua divorcin”/ Kunati hakmerret duke e plagosur...

0
Një ngjarje e rëndë për motive të dobëta ka ndodhur në Durrës. Sipas burimeve të Gazetës Shqiptare, shtetasi Spiro Toli u plagos me thikë...

Musk flet për marrëveshjen 44 miliardëshe: Dua ta bëj Twitterin më...

0
Elon Musk ka bërë marrëveshje 44 miliardë dollarëshe për blerjen e Twitterit.Ai duke folur në lidhje me këtë, u shpreh se Twitteri është një...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS