“Dua vetëm që ai të jetë i lumtur”, Khloe Kardashian reagon ndaj lajmit të fejesës së ish-partnerit të saj

0
41
Gjigandi

Pas fejesës të papritur të ish-bashkëshortit, Khloe Kardashian ka reaguar në mënyrën më pozitive ndaj këtij lajmi.

Një burim i brendshëm i familjes ka treguar për “Us Weekly” se Khloe nuk është surprizuar nga kjo ndodhi.

“Ajo e dëgjoi lajmin e fejesës nga miqtë e përbashkët. Përsa i përket sesi u ndje pas kësaj, ajo është shprehur se i uron atij vetën lumturi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Introducing my new fiancé!! Soon to be Mrs. Parr-Odom. She the ONE!!!! @getuptoparr

A post shared by Lamar Odom (@lamarodom) on Nov 11, 2019 at 6:13pm PST

Kapitulli i saj me Lamar ka përfunduar dhe tani është koha për të ecur përpara”, ka treguar ai.

Pavarësisht se Khloe ishte e lumtur për këtë lajm, fëmijët e ish-partnerit të saj nuk u treguan shumë suportiv ndaj vendimit të babait të tyre, por shumë pak orë më vonë i kërkuan ndjesë publikisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu