13 C
Tirana
Thursday, February 27, 2020
Ballina Etiketimet Lumtur

Etiketim: lumtur

Babai homoseksual u nda nga burri dhe tani po del me...

0
Babai  homoseksual i cili së fundmi u nda nga burri i tij pas 32 vjetësh, tani po planifikon të ketë binjakë me ish të...

Është vetëm një shenjë e thjeshtë për të parë se a...

0
Njëherë e një kohë nëse e keni vendosur emrin e partnerit me një zemër në ‘Mesenger’, ju jeni konsideruar të martuar. Tani çiftet duhet të...

Kjo video do t’ju ëmbëlsojë ditën, Xhensila dhe Besi të lumtur...

0
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër qiftet më të njohura, të cilët kanë edhe një vajzë të quajtur Ajka. Të dy janë shumë aktivë...

Do marrin fund zënkat e xhelozitë! Zbulohet sekreti i martesës së...

0
Një studim i ri ka treguar se sekreti i një martese të lumtur është të qëndroni larg njëri-tjetrit për 5 ditë në muaj. Ata që...

Kim Kardashian shumë e lumtur me vajzën North

0
Kim Kardashian dhe vajza e saj North kanë pozuar bashkë për fotofrafin skandaloz Mario Testino. Pamjet bardhë e zi tregojnë buzëqeshjen e tyre të lumtur,...

Do marrin fund zënkat e xhelozitë! Zbulohet sekreti i martesës së...

0
Një studim i ri ka treguar se sekreti i një martese të lumtur është të qëndroni larg njëri-tjetrit për 5 ditë në miaj. Ata që...

Rritja e një qeni së bashku i bën çiftet më të...

0
Të gjithë e dimë se qentë sjellin gëzim në jetët tona, por hulumtimet e reja thonë se ata mund të bëjnë mrekulli edhe për...

Mësojeni një herë e mirë sekretin për një martesë të lumtur

0
Vitet e fundit është shtuar ndjeshëm numri i divorceve kudo në botë. Përditë po dëgjojmë për raste njerëzish, të famshëm ose jo, që divorcohen...

Pesë sekrete nga Bill Gates për të jetuar të lumtur

0
Për një miliarder si Bill Gates, që ka gjithçka në jetë, duket se ekzistojnë disa sekrete të vogla që e bëjnë jetën tonë më...

Bëhuni gati për sezonin e ri, Arbana Osmani zbulon datën e...

0
Së fundmi Arbana Osmani ka qenë mjaft e angazhuar me prezantimin e librit të saj, “Receta për 5 minuta”, i cili rezultoi mjaft i...