9.5 C
Tirana
E premte, 2 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ishpartnerit

Etiketim: ishpartnerit

U ndanë, por Dafina Zeqiri zgjedh foton e preferuar të ish-partnerit

0
Dafina Zeqiri zgjodhi foton e preferuar të DJ Geek. Dafina Zeqiri dhe DJ Geek pak kohë pasi konfirmuar lidhjen e dashurisë, deklaruan ndarjen. Teksa kishte folur...

“Dua vetëm që ai të jetë i lumtur”, Khloe Kardashian reagon...

0
Pas fejesës të papritur të ish-bashkëshortit, Khloe Kardashian ka reaguar në mënyrën më pozitive ndaj këtij lajmi. Një burim i brendshëm i familjes ka treguar...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS