Ballina Etiketimet Ndaj

Etiketim: ndaj

Dhuna barbare ndaj 28-vjeçares/ Avokati: Autori të akuzohet për ‘tentativë vrasje’

0
Avokati mbrojtës i 28-vjeçares e cila u dhunuar barbarisht dhe u mbajt peng për 1 javë në një banesë në Tiranë ka folur për...

Kiara reagon ndaj ish-banoreve të BBVA: E shëmtuar, doni vëmendje

0
Të martën Kiara pa një klip me tituj të disa mediave që kishin qarkulluar gjatë këtyre muajve për të. Mes tyre edhe reagimet e...

“A keni patur pëlqim ndaj shokut të ngushtë?”/ Banorja e BBV...

0
Nuk janë të rralla rastet kur miqësia kthehet në pëlqim apo dashuri. Si një “fenomen” që ndodh shpesh në shoqërinë shqiptare dhe më gjerë,...

Kejvina ‘shpërthen’ ndaj Kiarës dhe banorëve të ‘BBV’

0
Prej disa ditësh, Kejvina Kthella ka reaguar ashpër ndaj disa veprimeve apo deklaratave të Kiara Titos. Një gjë e tillë ka ndodhur edhe ditën...

Ish-banori i BBV akuza ndaj produksionit: Nuk janë marrë masa ndaj...

0
Aktori i humorit Gent Hazizi, gjithashtu edhe ish-banor i “Big Brother Vip”, ka folur së fundmi rreth vendimeve të rrepta të “Vëllait të Madh”...

Kiara merr “hak” ndaj Luizit, i nominon shokun e ngushtë

0
Mes gjithë situatës dhe diskutimeve që u krijuan, shpjegimi i Luizi për veprimin e tij ndaj Kiarës, kishte të bënte pikërisht me ‘shpëtimin’ e...

Kiara ‘shpërthen’ ndaj banorëve: Keni mungesë respekti

0
  Në Big Brother Vip është zhvilluar një konferencë me pyetje nga banorët për tre personazhet e nominuar, Kiara Titon , Luiz Ejllin dhe Bledi...

Havier Dobi përforcon akuzat e ngritura ndaj ish-zyrtares/ ‘Shuma prej 500...

0
Marrja përsëri në pyetje e Havier Dobit, djalit të pastrueses Rozeta Dobi, ka përforcuar akuzat e ngritura nga prokuroria ndaj Alda Klosit, ish zyrtares...

Motra e Kejvinës flet pas veprimit të modeles ndaj Luizit: Jemi...

0
Dorisa Kthella, motra e Kejvinës ka reaguar ditën e sotme në Instagramin e saj në lidhje me ngjarjen e disa kohëve më parë. Ajo...

Këto janë shenjat e varësisë ndaj ushqimit

0
Të hash shumë ëmbëlsira ose ushqime të kripura mund të duket si diçka nga e cila do të rriteshe, por një pjesë e konsiderueshme...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24