Ledri Vula publikon me video-klip këngën ‘Trëndafil i zi’

0
17
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Ledri Vula ka lansuar video-projektin e ri.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Ledri para pak minutave prezantoi para publikut video-klipin e këngës ‘Trëndafil i zi’.

Klipi me dominimin e ngjyrave bardhe zi është produkt i ‘Supercut Studio’.

Kujtojmë se ‘Trëndafil i zi’ është pjesë e albumit ’10/10’ të Ledrit dhe njëkohësisht projketi i gjashtë nga ky album që ai e realizoi me video-klip.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu