13 C
Tirana
E hënë, 7 Dhjetor, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Videoklip

Etiketim: videoklip

Ronela Hajati videoklip në stadiumin e Tiranës, “çmend” futbollistët me të...

0
Ajo është më se aktive në skenën muzikore. E, Ronela Hajati përmes një postimi në Instagram, ka paralajmëruar që do të jetë pjesë e një...

Fero publikon me videoklip këngën “2Pac”

0
Fero ka lansuar projektin e ri muzikor Fero ka sjellë projektin e shumëpritur për fansat e tij, bëhet fjalë për këngën me titull “2Pac”. Për tekstin...

Ledri Vula publikon me video-klip këngën ‘Trëndafil i zi’

0
var ad_container = document.getElementById('viimo_container'); ad_container.id = "viimo_container" + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1); if (!window.viimo_inpage_setup) { window.viimo_inpage_setup = ; } window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: '560x69' });Ledri Vula ka...

Skerdi publikon me videoklip këngën “Kthehu”

0
Skerdi solli edhe një këngë të re. Skerdi Ago ka publikuar në kanalin YouTube projektin më të ri muzikor me titull “Kthehu”. Për tekstin dhe muzikën...

Publikohet me videoklip kënga e shumëpritur “Akull” nga Capital T

0
Capital T ka publikuar në YouTube këngën e tij të re. Capital T ashtu siç u premtoi fansave, lansoi këngën e tij më të re...

Në cilin videoklip do dilte Kiara sërish? Moderatorja zbulon artistin që...

0
Kiara Tito ka qenë pasditen e sotme e ftuar në programin ‘Ftesë në 5’ me Bieta Sulon, ku ka rrëfyer të rejat më të...

ME TE SHIKUARAT

HOT NEWS