fbpx
24 C
Tirana
Wednesday, June 3, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Kengen

Etiketim: kengen

Ariana Grande dhe Lady Gaga shkruajnë historinë me këngën ‘Rain on...

0
Ariana Grande dhe Lady Gaga javë më parë lansuan bashkëpunimin e ri. Dueti i ri i Lady Gaga dhe Ariana Grandes “Rain on me” ka...

Kanita gati ta lansoj këngën e re

0
Ka disa demo gati, mirëpo tashmë është vendosur se cili do të jetë projekti i radhës në shqip nga Kanita Suma. Këtë gjë e ka...

S4MM publikon këngën e re “A8”

0
Në mesnatë reperi S4MM e ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Miksimi dhe masterizimi i kësaj kënge mban nënshkrimin e Don Gimës,...

“A po vjen” – Fifi publikon këngën e re

0
Fifi ka publikuar këngën e saj të re. Fifi ka risjellë një version të ri dhe tejet interesant të këngës ‘A po vjen’. Duket se izolimi...

Seven Saraqi publikon këngën e re “I like”, vjen me skena...

0
Këngëtari i njohur, Seven Saraqi, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor. “I like” mban titullin kënga e tij më e...

Capital T sjell këngën e re “Flawless”

0
Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar gjatë këtyre ditëve, reperi Capital T solli për fansat këngën e tij më të re. Në orët e para pas...

Artistja Luljeta Shala prezanton super këngën “100 Zemra”

0
Ajo është artiste mjaft e kërkuar sidomos e muzikës live e këngët e saj të shumta numërojnë miliona klikime. Po flasin për këngëtaren Luljeta Shala...

Valon Biba publikon këngën e re “Lulija”

0
Valon Biba është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Ai së fundmi, ka publikuar këngën më të re me titull “Lulija” në bashkëpunim me Koki...

Melinda paralajmëron këngën e radhës, “24 Bars” ka qenë vetëm një...

0
Rep-artija e cila bëri bujë që nga paraqitja e saj e parë, është padyshim Melinda Ademi. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke...

Arta Bajrami së shpejti publikon këngën “Pse mu”, në bashkëpunim me...

0
Arta Bajrami është njëra këngëtarët e estradës tonë që pretendohet se ka sjellë për herë të parë zhanrin R&B në Kosovë. Jo më larg se...