10 milionë klikime për 24 orë – Dua Lipa dhe J Balvin shënojnë sukses me këngën “Un Dia”

0
18
Gjigandi

Dua Lipa është bashkuar me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy në projektin e ri “Un Dia” (One day).

Ky projekt po rezulton mjaft i suksesshëm pasi për vetëm 24 orë ata kanë arritur plot 10 milionë klikime në platformën Youtube.

Artistët nuk shfaqen në klip, ndërsa protagoniste kryesore është aktorja Ursula Corberó e cila njihet me rolin e Tokyos në serialin spanjoll “La Casa de Papel”.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu