14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Balvin

Etiketim: Balvin

10 milionë klikime për 24 orë – Dua Lipa dhe J...

0
Dua Lipa është bashkuar me J Balvin, Bad Bunny dhe Tainy në projektin e ri “Un Dia” (One day). Ky projekt po rezulton mjaft i...

Protagoniste e klipit të ri të Dua Lipës me J Balvin,...

0
Pas mesnate është publikuar videoklipi më i ri i J Balvin që erdhi në bashkëpunim me Dua Lipën, Bad Bunny dhe Tainy. Një projekt që...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS