fbpx
16 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Orë

Etiketim: Orë

Konfirmohen 26 raste të reja në 24 orë, të infektuarit mjekë...

0
Tirana vazhdon të jetë vatra kryesore në vend me një numë të lartë të rasteve ditore të konfirmuara pozitive me Covid19. Të gjithë zonat...

Peshku tretet për 60 minuta, mishi për tri orë, për sa...

0
USHQIMET QË TRETEN LEHTË Nëse konsumoni shumë ushqime që treten lehtë, atëherë do ta gjeni veten duke ngrënë më shpesh dhe më shumë sesa ç’duhet,...

Policët mbi 55 vjeç, 700 orë punë të detyrueshme pa pagesë/...

0
Sindikata e punonjësve të Policisë së Shtetit ka dërguar tek Avokati i Popullit një kërkesë për shqyrtim ankese në lidhje me ligjin që policët...

Dy orë debat për ulje të pagave, s’ka marrëveshjeve mes klubit...

0
Ditë tepër të ngjeshura për presidentin Claudio Lotito që përveçse po bën një betejë të madhe për rifillimin e kampionatit, i duhet të bindë...

​Kryemadhi: Kam 48 orë pa gjumë, mos paguani dritat dhe taksat

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, është shprehur për mediat se ka 48 orë pa gjumë. Ajo u ka bërë thirrje shqiptarëve që të shkojnë t’i...

Mbështillni këmbët me folie alumini dhe pritni një orë! Këto do...

0
Folia e aluminit është ndër gjërat më të zakonshme që gjenden në shtëpitë tona Besohet se foliet e aluminit kryesisht përdoren vetëm në kuzhinë, por...

Mbështillni këmbët me folie alumini dhe pritni një orë! Këto do...

0
Folia e aluminit është ndër gjërat më të zakonshme që gjenden në shtëpitë tona Besohet se foliet e aluminit kryesisht përdoren vetëm në kuzhinë, por...

Embëlsirë e shpejtë me dredhëza: Për një orë, e gatshme për...

0
Kjo është një recetë jashtëzakonisht e shpejtë dhe shumë e shijshme. Përbërësit:  Gjysmë kilogrami dredhëza 5 lugë sheqer 2 gota miell 2 lugë çaji pluhur pjekje 2 lugë sheqer 3/4 lugë...

Klientët kalojnë deri në pesë orë për ta porositur në mënyrën...

0
Përfshirja e të gjitha kërkesave për modelin Divo, merr deri në pesë orë, apo edhe më shumë Ashtu siç edhe mund të mendohet, konfigurimi i...

Ju del gjumi çdo natë në të njëjtën orë, ja nga...

0
Ju ka ndodhur të zgjoheni për disa netë rresht në të njëjtën orë? Mund të duket rastësi, por mjekësia tradicionale kineze (TCM) mund të ketë...