fbpx
20 C
Tirana
Friday, May 29, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Lipa

Etiketim: Lipa

“Edhe sa jetë duhet të humbasim?”, Dua Lipa reagon për vrasjen...

0
Edhe këngëtarja Dua Lipa reagoi për vrasjen e George Floyd. Vrasja e George Floyd nga një person me uniformë këto ditë ngjalli debat të ashpër...

Përsëri ndryshon pamjen, kësaj radhe Dua Lipa vjen më ndryshe

0
Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, me talentin e saj për muzikën ka marrë vëmendje të madhe gjithandej nëpër botë. Ajo madje...

Dua Lipa e bën të dashurin edhe frizer

0
Dua Lipa para disa dite kishte ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u kthyer në një flokëkuqe, e si duket pas këtyre ndryshimeve qëndron i...

‘Break my heart’ nga Dua Lipa arrin shifrën jubilare të klikimeve

0
Dua Lipa po shijon suksesin e albumit ‘Future nostalgia’. Dua Lipa para dy muajsh publikoi albumin e saj të dytë profesional i cili po i...

Dua Lipa e trishtuar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”

0
Dua Lipa ka reaguar pas anulimit të festivalit “Sunny Hill”. Për shkak të pandemisë COVID-19 është anuluar festivali “Sunny Hill”, i cili planifikohej të mbahej...

Dua Lipa dhe emrat më të njohur të muzikës pjesë e...

0
Artistë nga e gjithë bota do të realizojnë ‘live’ një koncert dixhital në 29 maj për OHM Live, në një përpjekje për të mbledhur...

Dua Lipa pozon në bikini, shijon rrezet e diellit

0
Dua Lipa duket se po e shijon këtë periudhë izolimi me të dashurin e saj, Anwar Hadid. Këngëtarja u detyrua të merrte një apartment me...

Dua Lipa dhe këngëtarë të tjerë befasojnë studentët amerikan gjatë ceremonisë...

0
Ylli muzikor performoi virtualisht përkrah Alicia Keys, Pharrell Williams dhe Jonas Brothers ndërsa studentët amerikanë shënuan fundin e studimeve. Dua Lipa ishte në mesin e...

Dua Lipa i del në ndihmë qytetarëve në Gaza

0
Nuk është vetëm muzika ajo për çfarë mund të krenohemi për Dua Lipën. Koronavirusi ka ndikuar edhe në jetën e vendasve në Gaza, të cilëve...

Dua Lipa përzgjedh imazhe të ndryshme për të uruar motrën në...

0
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, sot (e enjte) ka publikuar fotografi të ndryshme përkrah motrës së saj, Rina, të cilën e ka...