Kolona zanore e kësaj vere, kaq klikime arriti Dua Lipa me bashkëpunimin e ri

0
9
Gjigandi

J Balvin, Dua Lipa dhe Bad Bunny gjatë së premtes kishin lansuar bashkëpunimin ‘Un dia’.

Gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes Dua Lipa me yjet e muzikës ‘Reggae’ J Balvin dhe Bad Bunny lëshuan një bashkëpunim.

Kënga të cilën artistët e kishin titulluar ‘Un Dia’ është punuar edhe me klip pjesë e së cilit ishte Tokyo nga “Casa de pappe”.

Kjo këngë pop fiton epitetin e hitit të verës dhe po përshkon këtë sukses mbarë botën, vetëm 24 orë dhe kënga numëron më shumë se 10 milionë klikime në Youtube.
 

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu