14.5 C
Tirana
E shtunë, 21 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Bashkëpunimin

Etiketim: bashkëpunimin

Kolona zanore e kësaj vere, kaq klikime arriti Dua Lipa me...

0
J Balvin, Dua Lipa dhe Bad Bunny gjatë së premtes kishin lansuar bashkëpunimin ‘Un dia’. Gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes Dua...

Kanye West nuk e lë dramën familjare ta shpërqendroj, vazhdon fuqishëm...

0
Kanye West nuk po e lejon episodin e tij bipolar dhe rrëmujën e ashpër të familjes për grindjet e fundit – biznesi është parësor për...

Rasti i Festës Kombëtare/ Ruçi uron kryeparlamentarin e Egjiptit: Të rrisim...

0
Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi i ka dërguar një letër urimi Kryetarit të Dhomës së Përfaqësuesve të Egjiptit, Ali Abdel Aal Sayyed Ahmed, me...

Përmes pozave provokuese në plazh, Enca paralajmëron bashkëpunimin e ri

0
Enca është njëra nga këngëtaret shqiptare që nuk kursen veten kur bie fjala për pozat atraktive. Ajo është aktive në rrjete sociale, ku kohëve të...

Argjentina Ramosaj konfirmon bashkëpunimin me Young Zerka

0
Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj, për një kohë të gjatë nuk ka qenë aktive në industrinë muzikore. Përkundër kësaj, ajo nuk i ka lënë anash...

Shkëndija ndërprenë bashkëpunimin me Micin dhe Neton

0
Skuadra e futbollit Shkëndija nga Tetova, ndërprenë bashkëpunimin me dy futbollistë. "Gledi Mici dhe Aldair Neto nuk janë më pjesë e Shkëndijës, pasi është vendosur...

Albina Kelmendi sjell bashkëpunimin e radhës

0
Këngëtarja Albina Kelmedi ka publikuar këngën e radhës   “Një takim” në  bashkëpunimin me Taulant Baraliun. Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka punuar Kreshnik...

Loredana publikon bashkëpunimin “Geh dein weg”

0
Loredana solli edhe një tjetër bashkëpunim ndërkombëtar. Loredana Zefi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Geh dein weg”. Kësaj radhe, rep-artistja bashkëpunoi me KC...

Albina Kelmendi paralajmëron bashkëpunimin me Taulant Bajraliun

0
Albina dhe Taulanti po vijnë me bashkëpunim. Këngëtarja e njohur shqiptare Albina Kelmendi dhe kolegu i saj këngëtar Taulant Bajraliu kanë bashkuar idetë për një...

Skerdi dhe Samanta publikojnë bashkëpunimin e tyre

0
Është publikuar kënga më e re nga Skerdi dhe Samanta. Dyshja e suksesshme e estradës, Skerdi dhe Samanta Karavella i kanë bashkuar idetë për projektin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS