5.5 C
Tirana
E hënë, 5 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Zanore

Etiketim: zanore

Kolona zanore e kësaj vere, kaq klikime arriti Dua Lipa me...

0
J Balvin, Dua Lipa dhe Bad Bunny gjatë së premtes kishin lansuar bashkëpunimin ‘Un dia’. Gjatë orëve të para të mëngjesit të së premtes Dua...

Ava Max do këndojë kolonën zanore të këtij filmi të animuar

0
Ava Max ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri. Ava Max është shumë e angazhuar rreth punimit të këngëve të reja, ndërsa pritet që shumë shpejt ta...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS